Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Лічильники витрати палива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Рівень пального в баку авто – один із найважливіших показників, справність якого вкрай важлива водієві. Не всі автомобілі, навіть сучасні моделі, дозволяють відслідковувати витрати пального в режимі реального часу, а якщо така функція й передбачена, вона часто демонструє лише приблизні параметри. Також вони не відображають ймовірність витоку бензину або дизеля, що загрожує небезпечними ситуаціями на дорозі, якщо машина не показує жодних інших ознак поломки.

Якщо ви хочете відстежувати споживання пального у своєму транспортному засобі, вам можуть знадобитися додаткові прилади, лічильники. Деякі з них встановлюються при повному розборі паливних баків, але інші підтримують простіший та швидший спосіб монтажу. Якщо вам потрібний саме такий пристрій, сміливо купуйте датчик розходу палива.

Що являє собою і для чого потрібен датчик розходу палива?

Датчик витрати пального – це компонент, призначений для точного вимірювання споживання палива автомобілем. Встановлюється він перед паливним насосом, але після фільтру тонкого очищення. Буває різних пропускних можливостей, в залежності від моделі машини, типу двигуна.

Основні параметри, які відображає лічильник палива, це:

  • поточний рівень пального, з мінімально можливим відхиленням ±1%, ймовірністю повторення помилки менше ніж ±0,2%;
  • моніторинг споживання пального в режимі реального часу за допомогою сигналів на датчик;
  • чи є витік бензину/дизпалива на цей момент;
  • заправка чи злив бензину, дизеля;
  • витрати пального за певний період;
  • середнє споживання пального, наприклад, скільки літрів за годину.

З таким комплексним набором показників датчик розходу палива на автомобіль дозволить оптимізувати витрати бензину, а також дасть можливість звернутися до СТО за ремонтом паливної системи до появи серйозніших несправностей, неприємних чи нещасних випадків на дорозі.

Особливо корисним це буде власникам автопарків. Якщо поставити лічильник дизельного палива на свої вантажні або легкові машини, ви зможете запобігти розкраданню бензину/дизеля несумлінними водіями або охоронцями, убезпечите пасажирів, збережете в цілісності вантаж, не втративши прибуток.

Як працює датчик розходу палива на автомобіль?

Зазвичай датчик витрат пального для транспорту функціонує за принципом звичайних лічильників води чи газу. Коли насосом проходить пальне, прилад фіксує це, відправляє сигнал на віддалений дисплей, який заздалегідь підключають до нього, або на інші індикаторні пристрої.

Якщо виробником транспортного засобу не передбачено індикаторів для цього, потрібно додатково придбати, наприклад, суматор імпульсів. Він отримує сигнал від датчика, переробляє його на візуальну інформацію, передає на невеликий вбудований екран.

Дисплей суматора може підсвічуватись, мати власні налаштування відображення та кілька режимів роботи, включаючи енергозберігаючий. За допомогою невеликої панелі керування можна легко перемикати режими витрат пального. Так можна подивитися витрату на поточний момент, а також підсумкову, диференціальну і навіть одноканальну витрату в минулому. Одиницею вимірювання споживання пального є літр, що дуже зручно відстежувати.

Якщо ви хочете купити датчик розходу палива або суматор до нього, пропонуємо оформити замовлення в інтернет-магазині GPSUASERVICE зараз. Вся продукція на нашому майданчику оригінальна, супроводжується необхідною документацією, що є гарантією якості автомобільних товарів. Крім того вас порадують приємні ціни на пристрої.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.